Gökhan Türkmen Yeni Albümü 2014 İlk Konseri

gökhan türkmen ankara konser

gökhan türkmen ankara konser

BG BackGround tarafından yapılan açıklama : Çok değerli Gökhan TÜRKMEN hayranları 24 ocak Anadolu gösteri ve kongre merkezinde gerçekleşecek konserimiz 2 Mart pazar gününe ertelemiş bulunmaktadir. 2 Mart tarihinde Anadolu gösteri ve kongre merkezi salonu başka bir etkinliklerden dolayı dolu oldugundan Ato Congresium Salonuna alınmıştır. Bu ertelemeden dolayi simdiden ozur diler, Bilet Alan seyircilerimiz İptal, iade veya değişiklik hakları mümkün oldugunu belirtmek isteriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN 0553 311 86 61

18 YAŞ SINIRI YOKTUR!!!

Lise Bilet Temsilcileri;
Erdem Koltukçu
0506 982 83 62

Çağatay Kutluk
0546 766 61 88

Bir önceki etkinlik olan HER CUMA - CUMARTESİ CLUB ESCAPE başlıklı etkinliğede bir gözatmanızı tavsiye ediyoruz.
Tüm Rezervasyonlarınız için TIKLAYIN ya da 0537 739 07 06 numaralı telefondan bize ulaşın.
Ankara'da düzenlenen Gökhan Türkmen Yeni Albümü 2014 İlk Konseri etkinliği, Ankara Etkinlikleri olarak yayınlanmaktadır. Gökhan Türkmen Yeni Albümü 2014 İlk Konseri etkinlik bilgileri ve rezervasyon için 0537 739 07 06 numarasından iletişime geçebilirsiniz. Gökhan Türkmen Yeni Albümü 2014 İlk Konseri etkinlik sitemizde Etkinlikler kategorisinde bulunmaktadır. Ankara'da düzenlenen daha fazla etkinlik için lütfen Etkinlikler kategorisi altında bulunan Gece Kulübü, Meyhane, Bar, Yeme-İçme ve Genel Etkinlikler sayfalarını inceleyniz. Kendi etkinliklerinizi bize iletmenize ve yayınlanmasına olanak sağlayan sitemizden, kendi etkinliklerinizi editörlerimize iletebilir ve organize ettiğiniz etkinliklerinizi sitemizde yayınlama şansına ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

About The Author

TrippleGece
Slave-Fresh Blood
Google+

Tripplegece.com 2011 yılının ilk yarısından itibaren Ankara Gece Hayatında yer alan işletmelerin PR yükünü taşıyan, Ankara'da bir çok işletmeyle çalışarak onların reklam sorumluluğunu benimsemiş, özverili çalışmalarıyla göz doldurmuş bir şirkettir. Daima böyle kalacaktır.